FREE CONSULTATION: 123-456-7800
Open hours: 9.00-18.00 Mon-Sat

Володимир Ставнюк

Володимир Ставнюк

Володимир Ставнюк

Володимир Ставнюк має величезний досвід топ-менеджменту у приватному та державному секторах, спеціалізуючись на активних банківських продажах, організації міжнародної торгівлі та розвитку інновацій. Він обіймав посади виконавчого директора Кредобанку (PKO Bank Polski) та керівника напрямків валютного контролю та касової дисципліни в національному регуляторі фінансового ринку в Національному банку України, був головою правління української Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

Серед його успішних кейсів – підготовка фінансових стратегій ринку разом з провідними компаніями McKinsey&Company, EBRD, PWC, а також запуск національних програм
фінансування інновацій в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Зокрема, саме під його керівництвом створювався перший в Україні державний фонд фінансування технологічних і наукових розробок (фонд фінансування винаходів Мінекономрозвитку).

Як авторитетний експерт в сфері міжнародної торгівлі Володимир Ставнюк є активним членом торгових комісій (підкомісій) Україна – Корея, Україна – Ізраїль, Україна – Польща, Україна – Китай та наразі очолює напрям розвитку інновацій в Україні в Ізраїльсько-українській торговій палаті.

Магістр з фінансів.