FREE CONSULTATION: 123-456-7800
Open hours: 9.00-18.00 Mon-Sat

Пол Девіс

Пол Девіс

Пол Девіс

Колишній директор PricewaterhouseCoopers у Великій Британії та Adam Smith International. Експерт з розробки та реалізації програм міжнародної технічної допомоги (МТД) щодо розвитку економіки та урядових реформ. Має багаторічний досвід управління багатомільйонною міждисциплінарною технічною допомогою Великої Британії для широкого кола урядів і міжнародних агентств у Африці, Азії, на Близькому Сході та в Східній Європі.

До приходу в PwC протягом 20 років працював у Adam Smith International, де став директором з урядування та управління державними фінансами та виконавчим директором. Перетворив Adam Smith International на одну з провідних диверсифікованих незалежних міжнародних компаній з питань національного та місцевого розвитку. Виграв і успішно реалізував численні програми МТД. Курирував основні програми в Афганістані,
Папуа-Новій Гвінеї, Сьєрра-Леоне, Сомалі, Сомаліленді, Південному Судані, Бурунді, Пакистані, Нігерії, Гані та Ефіопії.

Один з перших міжнародних радників, які почали діяти в Афганістані в першій половині 2002 року після військової поразки талібів. Відігравав ключову роль у допомозі з боку Великої Британії. До 2012 року надавав підтримку урядам обох країн у розробці та реалізації численних програм технічної допомоги. Зокрема, керував програмами податкової реформи, завдяки яким щорічний збір податків збільшився у 8 разів, а співвідношення податків до ВВП покращилося з 2% до 11%, обігнавши багато країн, більш розвинених за Афганістан. Програми були відзначені міжнародними нагородами.

Магістр та бакалавр Лондонської школи економіки. Кваліфікований оцінювач податкової адміністрації МВФ.