FREE CONSULTATION: 123-456-7800
Open hours: 9.00-18.00 Mon-Sat

Джейк Ділмані

Джейк Ділмані

Джейк Ділмані

Голова Наглядової Ради
Партнер однієї з найбільших світових лобістських компаній Mercury Public Affairs, LLC. Лідер Демократичної партії США у Манхеттені.

Провідний політтехнолог і експерт зі зв’язків з державними органами влади. Входить до рейтингу Power 80 від New York Observer як один з 80 найбільш впливових політичних функціонерів і інсайдерів Нью-Йорку, «які допомагають керувати цим містом». Також входить до рейтингу City & State як ключовий член однієї з 10 кращих команд зі зв’язків з державними органами влади в Нью-Йорку та один з 10 кращих консультантів з політичних питань у Нью-Йорку.

Консультував переможців виборів до Конгресу США, а також до місцевих органів представницької влади. Завдяки йому клієнти отримали потужну медіапідтримку найбільш шанованих ЗМІ Нью-Йорку та Вашингтона, включаючи New York Times, Wall Street Journal і Politico.
Наразі надає послуги широкому спектру клієнтів, включаючи великі політичні штаби, компанії зі списку Fortune 500 та іноземних урядовців.

У державному секторі Джейк Ділмані обіймав посаду керівника апарату законодавчого органу штату Нью-Йорк.

В даний час є лідером Демократичної партії у Манхеттені, де відіграє невід’ємну роль у висуванні та обранні міської та державної судової влади Нью-Йорка.

У 2017 році виступив співорганізатором Міжнародного саміту з питань кібербезпеки (GCS 2017), що проходив у м. Київ за підтримки Державного департаменту США за участі Ентоні Блінкена та інших найвищих представників Уряду США та експертних кіл.

Має давню історію тісної політичної співпраці з Джо Байденом. Є обраним делегатом до Демократичної Національної Конвенції 2020 року, яка висунула Джо Байдена від Демократичної партії на посаду Президента США.