FREE CONSULTATION: 123-456-7800
Open hours: 9.00-18.00 Mon-Sat

Ерік Росс Гілліатт

Ерік Росс Гілліатт

Ерік Росс Гілліатт

Співвласник, фінансовий директор та виконавчий продюсер Kaleidoscope Film Studios (Оклахома, США)

Фінансовий директор UFI Productions (Київ).

Успішний американський драматичний актор, продюсер, сценарист і режисер, чия творча та комерційна діяльність фокусується на США та Східній Європі. Його понад 30-річна кар’єра у кіно, в театрі, на телебаченні та радіо, а також в індустрії відеоігор, де він виступає затребуваним актором озвучування, відзначена численними престижними нагородами. Вона принесла йому прихильність глядачів, критиків і меценатів, а також особисту дружбу з головними суперзірками Голівуду та світового шоу-бізнесу.
Поєднуючи творчу обдарованість із комерційним талантом та управлінським хистом, Ерік має великий досвід організації бізнесу, що виходить за межі кіноіндустрії. Зокрема, він здобув ступінь М.В.А. в галузі управління технологіями та працював на керівних посадах у низці провідних технологічних компаній, включаючи корпорацію Hewlett Packard.

Із 2007 року Ерік проживає в Києві, де займає посаду виконавчого директора та є головним продюсером міжнародних проєктів продюсерської компанії UFI Productions, що працює на міжнародному рівні. Також він керує власною американською компанією Kaleidoscope Film Studios, чиї ігрові фільми користуються незмінним комерційним успіхом.