FREE CONSULTATION: 123-456-7800
Open hours: 9.00-18.00 Mon-Sat

Дмитро Шувал

Дмитро Шувал

Дмитро Шувал

Виконавчий директор
Бізнесмен і громадський діяч. Експерт з питань GR на міжнародному рівні. Має багаторічний досвід розвитку ділових і громадських зв’язків, зокрема, із США, Великою Британією, Швейцарією, Німеччиною, Італією, Ізраїлем, Суданом.

Був радником глави Адміністрації Президента України (2016 – 2019).

У 2015 році ініціював проект з розвитку співпраці між США та прикордонною Харківською областю, яка на той час потребувала додаткових гарантій безпеки та економічних стимулів. Для цього разом з регіональними органами влади на волонтерських засадах створив громадську платформу «Офіс Харківської області у Вашингтоні, DC».

За час роботи (2015 – 2019) Офіс виступив співорганізатором Форуму у Конгресі США «Безперервна боротьба України за свободу», організував візит делегації області до США із проведенням зустрічей з керівництвом державних органів влади та урядових
організацій, впливовими представниками Конгресу та провідних think tanks. Крім того, Офіс ініціював відповідний візит до Харківської області заступника Міністра торгівлі США з країнами Європи та Євразійського регіону Майкла Лаллі, залучив гуманітарну допомогу для медичних закладів регіону, надав консультації понад 100 компаніям з України та США, а також реалізував низку інших успішних проектів.

Завдяки цьому у 2016 році вперше за всю історію України було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Сполученими Штатами Америки через Посольство США в Україні та регіональним органом влади – Харківською ОДА.

Дмитро Шувал є співорганізатором Міжнародного саміту з питань кібербезпеки – 2017 (GCS 2017), ), що проходив у м. Київ за підтримки Державного департаменту США за участі Ентоні Блінкена та інших найвищих представників Уряду США та експертних кіл.

Отримав освіту в США та Великій Британії. Випускник Executive M.B.A. Університету Шеффілда.